Prodej volně ložených uhelných briket Zdice

Sklad Zdice je určen výhradně na velkoobchodní odběr volně ložených briket nad 25 tun a balených briket 3 a více palet.

Velkou výhodou skladu Zdice je uskladnění volně ložených briket UNION 3" v kryté hale. Brikety jsou dováženy zaplachtovanými kamiony přímo z briketárny ve Frechenu a ukládány bez vlivu podnebí přímo do suché haly. Tím, že ještě horké brikety po naložení v briketárně chladnou a odpařují se, ztrácí náklad při přímých dodávkách vždy váhu. To je obecný fakt, se kterým je třeba počítat u přímých dodávek.

Odběr ze skladu naopak zaručuje, že zákazník dostane přesně tu váhu, která se naloží. Další výhodou je velká operativnost dodávek – timing. Prakticky ze dne na den zákazník obdrží v případě potřeby dodávku. Autodopravu buď zajistí naše společnost nebo může zákazník využít vlastní kamion případně kamion svého smluvního dopravce, jehož služby má ověřeny. Řidič na místě rovnou může kontrolovat průběh nakládky a poukázat na případné nedostatky, pokud by nějaké byly. Zákazník tedy okamžitě rozhoduje o kvalitě kupovaných briket a předchází reklamaci, zejména z titulu obsahu prachu.

Minimální odběr volně ložených briket ze skladu Zdice je 25 tun.

Výhody nakládky ze skladu Zdice

  • Krytá hala
  • Eliminace váhových úbytků vzniklých vlivem chladnutí
  • Moderní digitální váha s kamerovým záznamem
  • Nakladač s katrovací lžící a perfektní obsluha nakladače
  • Prach zůstává na skladu a je vracen producentovi
  • Flexibilita realizace odběru – na požadavek do druhého dne

Vybavenost skladu

Krytá hala na cca 500 tun briket UNION 3" a oddělené sekce na balené palivo, nakladač s katrovací lžící, moderní digitální autováha s kamerovým systémem, vysokozdvižný vozík na paletové balené palivo.

Moderní autováha Nakladač s katrovací lžící Vysokozdvižný vozík na balené palivo Detail lžíce nakladače Detail lžíce nakladače

Průběh nakládky

Fotky níže znázorňují průběh nakládky briket UNION 3". Nakladač část případného prachu vzniklého otěrem vytřese rovnou v hale. Při sklápění lžíce se zbylý suchý prach chová jako voda a „vytéká“ skrz lžíci na zem mimo kamion. Závěrečná fotografie zachycuje brikety přímo po naložení na korbě kamionu.

Průběh nakládky volně ložených briket UNION 3" Průběh nakládky volně ložených briket UNION 3" Detail naložených briket UNION 3"

Mapa skladu

Sklad Zdice je současně skladem baleného paliva.

 

Tvorba webu Gary Fibiger | SH STREAM, s. r. o © 2009–2022

CENÍK ZDE

Nezávazný požadavek

Děkujeme. Váš požadavek byl odeslán.

Omlouváme se, něco se pokazilo. Kontaktujte nás prosím na info@brikety.eu.